Prowadzisz firmę? Szukasz wykonawcy? Idealny portal dla ciebie!
Ad

Rolety tkaninowe SCREEN

Zewnętrzne rolety tkaninowe SCREEN są nowoczesnym pomysłem na ochronę przed uciążliwym działaniem promieni słonecznych. Efektownie komponują się z fasadami oraz stanowią idealne rozwiązanie dla dużych przeszkleń w nowoczesnych budynkach.

Rolety tkaninowe SCREEN, zostały zaprojektowane tak aby spełniały oczekiwania wszystkich tych, którzy szukają trwałych i funkcjonalnych rozwiązań, z wysoką estetyką wykonania i nowoczesnym wzornictwem. Stanowią skuteczną ochronę przed negatywnymi wpływami promieni słonecznych, jednocześnie pomagają zapewnić optymalną temperaturę wewnątrz pomieszczeń. W okresie letnim wspomagają działanie systemów wentylacji i klimatyzacji. Dzięki bogatej kolorystyce rolety zewnętrzne SCREEN można dopasować do prawie każdego stylu budynku. Tkaniny zawierające włókno szklane lub PCV są odporne na negatywne wpływy czynników atmosferycznych, ale również łatwe w czyszczeniu. W przeciwieństwie do innych osłon zewnętrznych, rolety tkaninowe SCREEN zapewniają dobrą widoczność przy jednoczesnych ograniczeniu przenikania światłą dziennego do pomieszczeń.

Rolety screenowe to produkt, który idealnie wpisuje się w nowoczesne trendy w budownictwie, w których przeważają duże przeszklenia. Specjalna budowa w systemie ZIP daje nam dodatkową właściwość w postaci moskitiery chroniącej nas przed owadami. Śmiało można wykorzystać je do zabudowy altan ogrodowych, balkonów czy tarasów. Dzięki zintegrowaniu prowadnic bocznych z tkaniną, otrzymujemy bardzo dobre zabezpieczenie przed silnymi podmuchami wiatru oraz odpowiednie napięcie materiału. Do wyboru mamy kilka kształtów skrzynek (owalne, kwadratowe lub ścięte pod kątem 45°), które przypadną do gustu każdemu użytkownikowi. Skrzynki, jak również prowadnice są dostępne w najmodniejszych kolorach: biały, biel kremowa, antracyt, antracyt strukturalny i srebrny. 

Tkaninowe rolety typu SCREEN mogą być montowane do ramy okna, konstrukcji fasady, jak również bezpośrednio do ściany. Sterowanie pilotem lub za pomocą przełącznika sprawia, że są one łatwe w obsłudze nawet wtedy, gdy stanowią przesłonę wielkopowierzchniowych przeszkleń. Zwolennicy inteligentnych rozwiązań docenią możliwość łączenia rolet w grupy oraz zintegrowanie z systemem zarządzania budynkiem. 

 

Udostępnij: