Prowadzisz firmę? Szukasz wykonawcy? Idealny portal dla ciebie!
Ad

Rolety rzymskie

Wykańczając wnętrze zastanawiamy nad dekoracją okien. Tradycyjne zasłony bardzo często zostają dziś zastąpione roletami. Obecnie na topie w aranżacji okien są stylowe a zarazem gustowne rolety rzymskie.

Rolety rzymskie doskonale prezentują się w nowoczesnych wnętrzach. Wykonane są z lekkich zwiewnych tkanin, które dyskretnie przysłaniają okna nie ograniczając przy tym dostępu optymalnego światła. Doskonale sprawdzają się w przypadku niewielkich wnętrz, gdzie każdy centymetr wolnej przestrzenie jest cenny. Nie zabierają przestrzeni po bokach okna, ponieważ montowane są wprost na ścianie, do sufitu, na ramie okna bądź też na karniszu. Podnoszone są za pomocą specjalnego mechanizmu sterowanego łańcuszkiem lub sznurkiem. Znakomicie prezentują się z dobranymi do nich zasłonami.

Fot. Anwo

Zalety rolet rzymskich to m.in. dekoracyjność, funkcjonalność i wszechstronność zastosowania. Pełnią one funkcję zasłony, firany i zarazem rolety. Ich prosty montaż ułatwia również bardzo szybkie zdemontowanie celem wyprania.

Rolety rzymskie to sposób na osłonę przeciwsłoneczną, która sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Zarówno opuszczone jak i podniesione, prezentują się bardzo atrakcyjnie. Dzięki bogatemu wyborowi w typach, wzorach i kolorach możemy dopasować je do wnętrz urządzonych w różnych stylach.

Fot. Rafał Lipski

Okno jest ważnym elementem wnętrza i podobnie, jak pozostałe jego części, zasługuje na wspaniałą oprawę. Uzyskamy ją dzięki roletom rzymskim, które obecnie są najmodniejszym trendem w aranżacji okien. Wnętrze nabierze wówczas eleganckiego charakteru, a okno z ulicy prezentować się będzie niezwykle atrakcyjnie.

Udostępnij: